Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Karafka do whisky krosno Caro 750ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka ręcznie robiona karafka do whisky o pojemności 750ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Caro.
|
Karafka z linii Caro ma wytworny styl i klasę, jest trwała i solidna. Perfekcyjne ręczne wykonanie, ponadczasowy design oraz gwarancja najwyższej jakości sprawiają, że będzie doskonałym prezentem dla amatorów mocniejszych trunków. Jest nie tylko praktyczna, ale i elegancka. Pięknie prezentuje się na stole lub w barku.. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Caro |
| Przeznaczenie | do whisky |
| Materiał | Szkło |
| Pojemność | 750 ml |
| Wysokość | 196 mm |
| Szerokość | 110 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy produktu | Handmade, Mycie ręczne, Atest PZH |