Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Karafka do whisky krosno legend 750ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karafka do whisky premium o pojemności 750 ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Legend.
|
Efektowna, kwadratowa karafka do whisky z charakterystycznym pęcherzykiem powietrza zatopionym w grubym dnie i solidnym, szczelnym, szklanym korkiem zachwyci każdą osobę czułą na stylowy design. Przejrzyste szkło z idealnym połyskiem, z którego została wykonana sprawia, że można zachwycać się barwą trunku. Jest nie tylko praktyczna, ale i elegancka. Perfekcyjne, ręczne wykonanie spodoba się miłośnikom tego, co niepowtarzalne. Najlepiej prezentuje się w zestawie z kwadratowymi szklankami, ale sama również będzie piękną ozdobą w otwartym barku i na stole. Wszystkie te cechy sprawiają, że ta karafka jest doskonałym prezentem dla amatorów mocniejszych trunków. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Legend |
| Przeznaczenie | do whisky |
| Materiał | Szkło |
| Pojemność | 750 ml |
| Wysokość | 218 mm |
| Szerokość | 97 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy produktu | Handmade, Mycie ręczne, Atest PZH |