Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Karafka do wina Avant-Garde 1,5L Krosno
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karafka do wina dekanter o pojemności 1500 ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Avant-Garde.
Profesjonalny dekanter z ekskluzywnej kolekcji AVANT - GARDE wykonywanej ręcznie służy do procesu dekantacji wina. Pozwala celebrować picie wina, wzbogacając doznania zmysłowe i estetyczne koneserów tego wytwornego trunku. Wąski u góry i rozszerzający się ku dołowi kształt pomaga w odpowiednim dotlenieniu wina i wydobyciu wszystkich aromatów. Profilowanie szyjki karafki ułatwia przelewanie wina.
Karafka doceniana przez koneserów i smakoszy wina.
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Avant-Garde |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wina |
| Pojemność | 1500 ml |
| Wysokość | 274 mm |
| Średnica | ø 228 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy produktu | Handmade, Mycie ręczne, Atest PZH |