Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Karafka do wina krosno harmony 1600ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karafka do wina premium o pojemności 1600 ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Harmony.
|
Elegancka karafka do serwowania wina stanie się nie tylko gustownym elementem stołu, niezależnie od zastawy, ale także doda dobrego smaku każdej wyjątkowej chwili. Wąski u góry i rozszerzający się ku dołowi, klasyczny kształt dekantera pozwala celebrować picie wina, wzbogacając doznania zmysłowe i estetyczne. To klasyka nowoczesnego szkła, idealna na prezent dla koneserów wysokoprocentowych trunków. Karafka, dzięki swojej formie sprawia, że trunek dotlenia się i uwalnia wyjątkowe nuty smakowe, dzięki czemu degustowanie wina staje się prawdziwą ucztą dla zmysłów. Naczynie wykonano tradycyjną metodą ręczną, co spodoba się osobom wrażliwym na kunszt oraz niepowtarzalność. Najwyższej jakości szkło Crystalline pozwala dokładnie przyjrzeć się zawartości karafki, a także sprawia, że jest wyjątkowo odporna na matowienie i uszkodzenia. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Harmony |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wina czerwonego |
| Pojemność | 1600 ml |
| Wysokość | 270 mm |
| Średnica | ø 160 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |