Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Karafka do wody lub soku krosno pure 900ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karafka do napojów o pojemności 900ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Pure.
|
Prosta karafka do wina lub wody o pojemności 900 ml. Posiada stabilne dno i wzmacniane, zatapiane obrzeże. Prosta, choć designerska, karafka do serwowania wody, soków, napojów czy wina stołowego stanie się efektownym elementem zastawy, zarówno podczas spotkań towarzyskich, jak i codziennych rytuałów. Funkcjonalny kształt nie tylko pięknie się prezentuje, ale i ułatwia trzymanie oraz nalewanie do szklanek czy kieliszków. Ponadto karafka stanowi niebanalny element dekoracyjny zarówno dla nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Smukła forma, stabilne dno i wzmocnione, zatapiane obrzeże, przypadną do gustu osobom ceniącym minimalistyczny design. Najwyższej jakości przejrzyste szkło pięknie eksponuje zawartość naczynia. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Pure |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wody, do soku |
| Pojemność | 900 ml |
| Wysokość | 230 mm |
| Średnica | ø 95 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |