Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Karafka ze wzorem łowickim folk krosno 900ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karafka z tradycyjnym motywem łowickim FOLK o pojemności 900ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Deco.
|
Karafka z tradycyjnym motywem łowickim. Posiada stabilne dno i wzmacniane, zatapiane obrzeże. Prosta, choć designerska, karafka do serwowania wody, soków, napojów czy wina stołowego stanie się efektownym elementem zastawy, zarówno podczas spotkań towarzyskich, jak i codziennych rytuałów. Funkcjonalny kształt nie tylko pięknie się prezentuje, ale i ułatwia trzymanie oraz nalewanie do szklanek czy kieliszków. Ponadto karafka stanowi niebanalny element dekoracyjny. Najwyższej jakości przejrzyste szkło pięknie eksponuje zawartość naczynia. Rekomendowane mycie ręczne. |
✔Nowoczesny styl ✔Przejrzystość ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
Dane techniczne
| Kolekcja | Folk |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do napojów |
| Pojemność | 900 ml |
| Wysokość | 230 mm |
| Średnica | ø 95 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy produktu | Mycie ręczne, Atest PZH |