Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki degustacyjne do piwa krosno Avant-Garde 420ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków premium do piwa o pojemności 420ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Avant-Garde.
|
Eleganckie kieliszki przeznaczone do degustacji piwa, idealnie sprawdzą się przy każdym rodzaju złocistego trunku, również do piw smakowych. Lekka forma zachwyci koneserów. Wyjątkowy, zmysłowy kształt – pojemna czarka z gładkim rantem i wysoką, stabilną nóżką – pozwala uwolnić aromat oraz smak piwa. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Avant-Garde |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do piwa |
| Pojemność | 420 ml |
| Wysokość | 206 mm |
| Średnica | ø 94 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |