Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do degustacji whisky krosno pure 100ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków degustacyjnych do whisky o pojemności 100ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Pure.
|
Specjalistyczne kieliszki do degustacji whisky, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami. Pękata czasza zwężana ku górze kumuluje aromat, a idealnie bezbarwne i przejrzyste szkło pozwala podziwiać barwę trunku. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie i uszkodzenia. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Pure |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do whisky |
| Pojemność | 100 ml |
| Wysokość | 132 mm |
| Średnica | ø 58 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |