Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do likieru lub wódki krosno splendour 60ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków premium do likieru lub wódki o pojemności 60ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Splendour.
|
Eleganckie kieliszki z kolekcji Splendour przeznaczone do serwowania likieru z pewnością staną się ozdobą każdej uroczystości i świetnie sprawdzą się także przy mocniejszych trunkach. Smukła czarka o gładkim rancie finezyjnie połączona z solidną nóżką pięknie prezentuje się zarówno w otwartym barku, jak i na stole, niezależnie od jego aranżacji. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Splendour |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki, do nalewek, do likieru |
| Pojemność | 60 ml |
| Wysokość | 154 mm |
| Średnica | ø 50 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |