Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki krosno Shot 30ml 2920
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków do wódki o pojemności 30ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Shot
|
Klasyczne kieliszki do wódki to praktyczna i elegancka zarazem oprawa dla serwowania trunków, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających amatorów mocnych alkoholi. Dzięki swojej formie są niezwykle uniwersalne, będą prezentować się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Prosty, cylindryczny kształt i wygodna pojemność 30 ml zapewniają przyjemność degustacji ulubionych trunków. Wysokiej jakości, przejrzyste szkło pozwala dokładnie przyjrzeć się zawartości kieliszków i daje wyjątkowy efekt wizualny. Można myć w zmywarce.
|
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Shot |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 30 ml |
| Wysokość | 62 mm |
| Średnica | ø 36 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |