Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki krosno Shot 40ml 7330
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków do wódki o pojemności 40 ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Shot
|
Klasyczne, wysokie kieliszki do wódki o pojemności 40 ml sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających amatorów mocnych alkoholi. To uniwersalna propozycja, która sprawdzi się doskonale zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań towarzyskich w większym gronie. Kieliszki, dzięki swojej formie będą prezentować się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Prosty, cylindryczny kształt i wygodna pojemność zapewniają przyjemność degustacji ulubionych trunków. Wysokiej jakości, przejrzyste szkło pozwala dokładnie przyjrzeć się zawartości kieliszków i daje wyjątkowy efekt wizualny. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Shot |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 40 ml |
| Wysokość | 80 mm |
| Średnica | ø 38 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |