Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki krosno Shot 50ml 7316
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków do wódki 50 ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Shot
|
Komplet popularnych kieliszków do serwowania wódki doskonale sprawdzi się, i będzie efektownie wyglądał, zarówno na co dzień, jak i przy celebracji specjalnych okazji. Uniwersalny design spodoba się osobom lubiącym tradycyjne wzory i zadowoli nawet najbardziej wymagających amatorów mocnych trunków. Prosty, cylindryczny kształt, pojemność 50 ml i gładki rant zapewnią przyjemność degustacji ulubionych trunków. Wysokiej jakości, przejrzyste szkło pozwala dokładnie przyjrzeć się zawartości kieliszków i daje wyjątkowy efekt wizualny. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Shot |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 50 ml |
| Wysokość | 62 mm |
| Średnica | ø 43 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |