Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki krosno Shot 50ml 8374
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków do wódki o pojemności 50ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Shot
|
Popularne kieliszki do serwowania wódki lub likierów z charakterystycznym pęcherzykiem powietrza zatopionym w grubym dnie staną się ozdobą każdego stołu, dodając jego aranżacji szyku. Uniwersalny design spodoba się osobom lubiącym tradycyjne wzory. Lekko rozchylona ku górze czarka i wyważone proporcje sprawiają, że kieliszki wygodnie układają się w dłoni. Komplet świetnie sprawdzi się i będzie efektownie wyglądał na co dzień i przy specjalnych okazjach. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Można myć w zmywarce.
|
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Shot |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 50 ml |
| Wysokość | 88 mm |
| Średnica | ø 43 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |