Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki krosno balance 20 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków do wódki o pojemności 20ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Balance
|
Klasyczne kieliszki o pojemności 20 ml przeznaczone są do degustacji serwowania wódek mocnych, słodkich, przezroczystych i kolorowych. Klasyczny design połączony z funkcjonalnością przypadnie do gustu miłośnikom prostych form. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Można myć w zmywarce.
|
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Balance |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 20 ml |
| Wysokość | 83 mm |
| Średnica | ø 42 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |