Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki romance krosno 40ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ekskluzywny komplet 6 kieliszków premium do wódki o pojemności 40ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Romance.
|
Kieliszki do wódki zostaną docenione przez wytrawnych koneserów tego mocnego napoju. Ręczne wykonanie spodoba się osobom ceniącym detale. Smukła nóżka sprawi, że alkohol nie będzie się ogrzewał, a jego degustacja, zarówno w warunkach domowych, jak podczas dużych przyjęć i oficjalnych spotkań, nabierze eleganckiego charakteru. Wytworna czasza ze zdobieniami w formie optyku skręconego nie tylko zachwyca designem, ale także wydobywa pełnię aromatu zarówno z wódek czystych, jak i smakowych. Komplet wykonano ze szkła Crystalline, dzięki czemu jest idealnie przejrzysty. Dekoracja w postaci optyku skręconego dodaje mu lekkości. Kieliszki wyjątkowo komponują się z każdą elegancką zastawą stołową. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Romance |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do szampana |
| Pojemność | 170 ml |
| Wysokość | 213 mm |
| Średnica | ø 60 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Handmade, Mycie ręczne, Atest PZH |