Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki x-line shot krosno 25ml 8374
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków do wódki o pojemności 25ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Shot
|
Tradycyjne kieliszki o pojemności 25 ml przeznaczone są do serwowania wódek mocnych, słodkich, przezroczystych i kolorowych. Klasyczny design połączony z funkcjonalnością przypadnie do gustu miłośnikom prostych form, a kieliszki będą ozdobą zarówno eleganckich przyjęć, jak i rodzinnych spotkań. Zaprojektowano je tak, by pasowały do każdej aranżacji stołu, niezależnie od zastawy. Lekko rozchylona ku górze czarka uwalnia wyjątkowy smak i aromat alkoholu, a grube dno kieliszka jest nie tylko elementem estetycznym, ale także gwarancją stabilności. Można myć w zmywarce.
|
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Shot |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 25 ml |
| Wysokość | 68 mm |
| Średnica | ø 38 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |