Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Pokale do piwa krosno Elite 500ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 pokali premium do piwa o pojemności 500 ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Elite
|
Ekskluzywny pokal przeznaczony do degustowania jasnego i pszenicznego piwa zachwyci wszystkich koneserów tego złocistego trunku. Efektowny kształt – wysoka, zwężająca się ku górze czarka, finezyjnie połączona z krótką nóżką i stabilną stopką – pozwala na dłużej utrzymać i zachwycać się wyjątkowym aromatem piwa. Wzmacniany rant i stabilne dno docenią nawet najbardziej wymagający miłośnicy piwa, wrażliwi na jakość. Krótka nóżka i klasyczny kształt umożliwiają wygodne trzymanie pokala. Smukła forma ze stabilnym dnem nie tylko ułatwia trzymanie, ale także będzie prezentować się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Można myć w zmywarce.
|
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Elite |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do piwa |
| Pojemność | 500 ml |
| Wysokość | 215 mm |
| Średnica | ø 79 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |