Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Szklanki do napojów krosno X-line 150ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 szklanek do napojów o pojemności 150ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji X-Line.
|
Wygodny w użytkowaniu komplet szklanek o pojemności 150 ml z serii X-line świetnie sprawdzi się przy serwowaniu soków, wody i innych zimnych napojów zarówno podczas specjalnych okazji celebrowanych w większym gronie, jak i na co dzień. Szklanki zostały zaprojektowane tak, by były nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Ergonomiczny kształt nawiązujący do litery X – idealnie proporcjonalny, rozszerzający się ku dołowi i ku górze, a w środku węższy – ułatwia trzymanie szklanki i efektownie wygląda. Idealnie przejrzyste szkło i wgłębienie w denku powodują niezwykle efektowne załamania światła, pozwalając dokładnie przyjrzeć się zawartości szklanki. Komplet nadaje się do mycia w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | X-Line |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do napojów |
| Pojemność | 150 ml |
| Wysokość | 100 mm |
| Średnica | ø 69 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |