Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Szklanki do napojów long drink krosno Blended 350ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 szklanek long drink do napojów o pojemności 350 ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Blended.
|
Woda, drinki i inne zimne napoje serwowane w wysokich szklankach typu long drink z kolekcji Blended nie tylko zyskają na elegancji, ale także doskonale uzupełnią każdy stół niezależnie od jego aranżacji i pozostałej zastawy. To doskonałe połączenie minimalizmu i stylowego designu, zachwycające ciekawym kształtem, które świetnie sprawdzi się zarówno przy eleganckim spotkaniu, jak i na co dzień. Szklanki zaprojektowano je tak, by nie tylko stylowo wyglądały, ale i wygodnie układały się w dłoni. Ich design spodoba się starszym i młodszym znawcom stylu. Wysokiej jakości, przejrzyste szkło, solidne, grube dno i wzmacniany rant zapewnią komfort użytkowania. Komplet można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Blended |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do napojów |
| Pojemność | 350 ml |
| Wysokość | 150 mm |
| Średnica | ø 70 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |