Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Szklanki do piwa krosno pure 530ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 szklanek do piwa o pojemności 530ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Pure.
|
Klasyczne, rozchylające się szklanki do piwa o pojemności 530 ml. Szklanki do piwa z kolekcji Pure to doskonała propozycja do każdego wnętrza. Sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w czasie pikniku, grilla w gronie znajomych, czy większego przyjęcia. Dzięki uniwersalnej formie można serowować w nich zarówno jasne piwa typu lager czy pilzner, jak i do piw pszenicznych, owocowych, a nawet ciemnych. Z powodzeniem możesz je wykorzystać także do podawania wody, soków czy innych zimnych napojów. Szklanki wykonane zostały z przejrzystego szkła, posiadają stabilne dno oraz wzmacniany rant. Nadają się do mycia w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Pure |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do piwa |
| Pojemność | 530 ml |
| Wysokość | 160 mm |
| Średnica | ø 88 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |