Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Szklanki do piwa rzemieślniczego IPA krosno splendour 400ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 szklanek premium do piwa rzemieślniczego, o pojemności 400ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Splendour.
|
Wyjątkowa szklanka do piwa rzemieślniczego zachwyci każdego konesera złocistego trunku. Idealnie nadaje się na prezent dla miłośników piwa. Przejrzyste szkło wydobywa piękną barwę każdego gatunku piwa warzonego według rzemieślniczych receptur. Charakterystyczne ryflowania w dolnej części szklanki nie tylko pięknie wyglądają, ale także zapewniają stabilność naczynia oraz komfortowe trzymanie w dłoni. Wzmocniony rant szklanki sprawia, że można jeszcze lepiej poczuć wyjątkowość smaku piwa wyprodukowanego w małych, lokalnych browarach. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Splendour |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do piwa |
| Pojemność | 400 ml |
| Wysokość | 200 mm |
| Średnica | ø 78 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |