Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Szklanki literatki do napojów krosno basic 100ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 literatek do napojów o pojemności 100ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Basic
|
Klasyczne szklaneczki do napojów o pojemności 100ml. Literatki Basic doskonale sprawdzą się na co dzień i w czasie większych uroczystości. Idealne do serwowania alkoholi i innych chłodnych napojów, wody lub soku. Pasują do każdej zastawy stołowej. Można myć w zmywarce.
|
✔Klasyczny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Basic |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do napojów |
| Pojemność | 100 ml |
| Wysokość | 81 mm |
| Średnica | ø 52 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |