Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Karafka do whisky krosno Caro 1000ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka ręcznie robiona karafka do whisky o pojemności 1000ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Caro.
|
Ulubiona whisky lub inny mocniejszy trunek przelany do efektownej karafki z kolekcji Caro zyskuje na elegancji, dzięki czemu można wyeksponować go w witrynie, domowym barku czy na stole. To wyjątkowe połączenie wytwornego stylu i klasy, które zachwyci gości podczas spotkań towarzyskich. Gustowny kształt, grube, wysokiej jakości szkło, solidne dno oraz szczelny okrągły korek, tworzą ponadczasowy design, który będzie prezentować się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Karafka wykonana została tradycyjną metodą ręczną, co spodoba się osobom wrażliwym na kunszt i detal. To doskonały i oryginalny pomysł na prezent dla amatorów mocniejszych trunków. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Caro |
| Przeznaczenie | do whisky |
| Materiał | Szkło |
| Pojemność | 1000 ml |
| Wysokość | 220 mm |
| Szerokość | 97 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy produktu | Handmade, Mycie ręczne, Atest PZH |