Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wina białego krosno Krista 150 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków premium do wina białego, o pojemności 150ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Krista.
|
Kieliszki przeznaczone do serwowania białego wina z linii Krista to połączenie wyjątkowych zdobień i wytwornej elegancji. Dzięki swojemu designowi są perfekcyjną ozdobą każdego stołu, niezależnie od jego aranżacji. Stylowy kształt – lekko rozchylona czarka kieliszka w kształcie tulipana, finezyjnie połączona z nóżką ozdobioną formowaną na kształt diamentu kostką – będzie ozdobą zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Ozdobna nóżka do trzymania nie tylko pięknie się prezentuje, ale także zapobiega ogrzewaniu trunku. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Krista |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wina białego |
| Pojemność | 150 ml |
| Wysokość | 168 mm |
| Średnica | ø 80 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |