Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do szampana krosno Krista 150 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków premium do szampana, o pojemności 150ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Krista.
|
Bardzo stylowe i eleganckie kieliszki świetnie sprawdzą się przy degustacji najbardziej wyrafinowanych szampanów i win musujących. Zestaw doda wytworności każdemu toastowi wznoszonemu zarówno we dwoje, jak i w większym gronie. Oryginalną, wysoką, bogato zdobioną nóżkę z charakterystyczną kostką przywodzącą skojarzenia z diamentem zwieńczono smukłą, lekko rozchyloną czarką, która pozwala delikatnie musować trunkowi do ostatniej kropli. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Krista |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do szampana |
| Pojemność | 150 ml |
| Wysokość | 203 mm |
| Średnica | ø 70 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |