Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki Sterling krosno 50ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków premium do wódki lub likieru o pojemności 50ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Sterling.
|
Nowoczesne kieliszki do wódki Sterling 50 ml wykonane zostały z trwałego i idealnie przejrzystego szkła Crystalline. Klasyczna, prosta forma kieliszka, została przełamana delikatnym zwężeniem ku górze, co nadaje im wyjątkowego stylu. Masywne, grube dno dodaje im charakteru i sprawia, że wspaniale w nim prezentują się zarówno wódki czyste, jak i kolorowe, a pożądana temperatura trunku utrzymuje się dłużej. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie i uszkodzenia. Kieliszki pasować będą zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz utrzymanych w klimacie loftowym, jak i bardziej klasycznych, z elementami stylu vintage. Będą doskonałą ozdobą każdego przyjęcia. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Sterling |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 50 ml |
| Wysokość | 74 mm |
| Średnica | ø 42 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |