Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do wódki lub likieru Sterling krosno 50ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 kieliszków premium do wódki lub likieru o pojemności 50ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Sterling.
|
Eleganckie kieliszki do wódki lub likieru Sterling o pojemności 50 ml dzięki ciekawej formie są nie tylko piękne, ale także niezwykle wygodne. Kieliszki posiadają delikatnie wykończone obrzeże, oraz grube stabilne dno, które sprawia, że pożądana temperatura trunku utrzymuje się dłużej. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie i uszkodzenia. Można myć w zmywarce. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Sterling |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do wódki |
| Pojemność | 50 ml |
| Wysokość | 70 mm |
| Średnica | ø 45 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |