Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Komplet do whisky krosno Fjord 7-częściowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ekskluzywny komplet do whisky 7-częściowy, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Fjord.
|
Ekskluzywny komplet do whisky to doskonała propozycja dla miłośników mocnego trunku. Składa się z ręcznie formowanej karafki i 6 szklanek z efektowną, wyrazistą chropowatą, lodową strukturą w dnie. Kształt szklanek pozwoli najlepiej wydobyć i podkreślić smak i aromat whisky. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Fjord |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do whisky |
| Pojemność | 300 ml / 950 ml |
| Wysokość | 92 mm / 260 mm |
| Średnica | ø 90 mm / 120 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 zestaw - 7 części |
| Cechy produktu | Handmade, Mycie ręczne, Atest PZH |