Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Wysokie szklanki do napojów Fjord 350ml Krosno C202
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 wysokich szklanek premium do whisky o pojemności 350ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Fjord
Wysokie szklanki do serwowania napojów z linii Fjord zachwycają swoją designerską bryłą z charakterystycznymi wgłębieniami w dnie, przywodzącymi na myśl kryształki lodu. To gustowne, a zarazem praktyczne naczynia, stworzone z myślą o największych miłośnikach wytrawnego trunku. Nowoczesny kształt w połączeniu z grubym dnem, ozdobionym wyrazistą strukturą, idealnie odzwierciedla designerskie upodobania najbardziej wymagających smakoszy. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. Komplet doskonale prezentuje się zarówno sam, jak i w zestawie z karafką z tej samej linii. Można myć w zmywarce.
✔Nowoczesny styl
✔Elegancja
✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła
✔Precyzyjne wykonanie
✔Trwałość
✔Odporność
✔Przejrzystość
✔Do zmywarki
Dane techniczne
| Kolekcja | Fjord |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do napojów |
| Pojemność | 350 ml |
| Wysokość | 160 mm |
| Średnica | ø 75 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Do zmywarki, Atest PZH |