Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Szklanki do drinków romance krosno 380ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ekskluzywny komplet 6 szklanek do drinków o pojemności 380ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Romance.
|
Szklanki do napojów z serii Romance to doskonały wybór na każde spotkanie towarzyskie. Goście z pewnością docenią klasyczny styl kompletu. Stabilne dno jest gwarancją trwałości produktu. Produkcja ręczna spodoba się osobom wyczulonym na detal. Ich połysk w połączeniu z dekoracją w postaci optyku skręconego dodaje szlachetności barwom spożywanych napojów. Dzięki szkłu Crystalline komplet szklanek nie tylko jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale także pięknie się prezentuje. Zestaw jest elegancką ozdobą stołu, pasuje do każdego rodzaju zastawy. Można w nim serwować różnego rodzaju napoje: wodę, soki lub alkohole. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Handmade
Dane techniczne
| Kolekcja | Romance |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do whisky |
| Pojemność | 380 ml |
| Wysokość | 156 mm |
| Średnica | ø 67 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Handmade, Mycie ręczne, Atest PZH |