Producenci
74,90 zł
14,90 zł
69,90 zł
26,90 zł
79,90 zł
Kieliszki do szampana krosno Krista Deco 150 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet 6 dekorowanych kieliszków premium do szampana, o pojemności 150ml, marki polskiego producenta szkła KROSNO, z kolekcji Krista Deco.
|
Wytworne, bogato zdobione kieliszki do serwowania szampana dodadzą stylu każdemu toastowi. Smukła, lekko rozchylona ku górze czarka pozwala delikatnie musować serwowanemu trunkowi aż do ostatniej kropli, uwalniając bogactwo jego aromatów. Delikatny, bezbarwny ornament zdobiący czarkę urzeka oryginalnością. Wysoka nóżka do trzymania, ozdobiona detalem przywodzącym skojarzenia z diamentem nie tylko pięknie się prezentuje, ale także zapobiega ogrzewaniu trunku. Idealnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło i daje wyjątkowy efekt wizualny, ponadto jest bardziej trwałe na matowienie czy uszkodzenia mechaniczne. |
✔Nowoczesny styl ✔Elegancja ✔Wysoki połysk
✔Najwyższa jakość szkła ✔Precyzyjne wykonanie ✔Trwałość
✔Odporność ✔Przejrzystość ✔Delikatna dekoracja
Dane techniczne
| Kolekcja | Krista Deco |
| Materiał | Szkło |
| Przeznaczenie | do szampana |
| Pojemność | 150 ml |
| Wysokość | 203 mm |
| Średnica | ø 70 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Cechy produktu | Mycie ręczne, Atest PZH |